Udělej bordel vol 1

Line-up

THE TRUTH IS OUT THERE (Ostrava) hardcore / elektronica

https://www.facebook.com/TheTruthIsOutThereTheBand/ 
http://bandzone.cz/thetruthisoutthere 
https://www.youtube.com/user/TheTruthIsOutTheband 

Ostravská kapela kombinující posthardcore s elektronikou stihla již odehrát přibližně 200 koncertů po celé České republice, na Slovensku i v Polsku. Mezi největší úspěchy řadí předskakování hudebním velikánům (například Killswitch Engage, Bring Me The Horizon atd.) a hraní na největších českých festivalech (např.: Rock For People, Brutal Assault, Ostravský Majáles atd.) Svou nejčerstvější desku komentují tak, že: „Lighthouses“ je opravdu hodně pestrá deska. Najdete na ní jak songy rychlé, stejně tak i pomalé, tvrdé i jemnější, melodické, s elektronikou či úplně bez ní. Každý song je úplně jiný a má svůj specifický sound, v každém je kousek života každého z nás.“

 

Straight (Jihlava) hardcore rap

http://bandzone.cz/straight2 
https://www.youtube.com/watch?v=qkAbUbyGhC4 

RECENZE: http://www.punk.cz/index.asp?menu=3&record=18046 

Jihlavská HC klasika, 14 let na scéně! Kdo byl v Bezvědomí na jejich koncertu s Hentai Corporation, ví že STR8 jsou v tý nejsilnější formě co kdy byli! Nedávno pokřtili nové CD V očích tma, které je velmi kladně přijímáno a kapela má skvěle nakročeno dostat se na špici českého hardcoru! Lidi pozor, protože STR8 jsou připraveni Vás novým materiálem rozsekat na sračku! 

Pro.Story (Jihlava) rap-nu-metal

http://bandzone.cz/prostory 

Tak Pro.Story zažívá znovuzrození a snad konečně funkční ... začínáme znovu hrát KAMO a pořádně!!!

 

Hard to Believe (Bučovice) metalcore-hardcore

http://bandzone.cz/hardtobelieve 

Mladá nadějná kapela z Bučovic. Kapela to za ty 4 roky fungování neměla vůbec jednoduché. Spousta personálních změn, náročné hledání nových členů, ztráta zkušebny... Ale nic z toho je nezastaví! Hard to Believe hrají dál a už se těší do Bezvědomí!

AbsoluteZero (Havlíčkův Brod) nu-metal

http://bandzone.cz/absolutezero 
www.facebook.com/abs0music 
www.absolutezeroband.cz 
https://www.youtube.com/watch?v=UG3fC6lzPaY 
https://www.youtube.com/watch?v=evUVK3R6lZ4 

AbsoluteZero po roce a půl odehrají první návratový koncert s novým bubeníkem. Abs0 představí nový tvrdší sound plný energie. I když je nu-metal dneska skoro sprostý slovo, nuly pořád hrdě reprezentujou!