Syntax / Afterparty / music club Bezvedomi

Oficiální afterparty halové akce SYNTAX se koná v Music Clubu Bezvědomí. Zahraje celkem 5 djs z Vysočiny a okolí. Ve speciálním b2b setu se představí Li-BASS (Ultima crew) společně s BASSTARD (Portal club). Doplní jej djka LINTU (Ultima crew), TENSYY (Lock 'n' Load) a v neposlední řadě STRATOS (Breakfast), který podporuje a rozvíjí DnB kulturu na Znojemsku a okolí.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ENTRY: free
START: 04:00
END: 08:00

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

Djs:
04:00 – 05:00 TENSYY
05:00 – 06:00 STRATOS
06:00 – 07:00 LI-BASS vs BASSTARD
07:00 – 08:00 LINTU

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀


★Li-BASS:

Velmi zkušený Dj a jeden ze zakladatelů skupiny ULTIMA crew. Jedná se o vedoucí osobnost celé party a žádná akce se bez něho neobejde. Jeho vášní je bezchybně hraný drum´n´bass, který zdokonaluje již přes 10 let. Zaměřuje se i na tvrdší odnož DnB, ale není mu cizí ani údernější hardcore. Jeho tracky jsou bezprostřední a výstřední a každý si v jeho setu najde vždy tu svou.
https://www.facebook.com/Dj-Li-Bass-1707925086118472/ 


★BASSTARD:

Dj Basstard pochází z Třebíče a s hraním začal v roce 2001. V té době poprvé uslyšel zlomené beaty na radiu FM4 a od té doby, to byl pro něj žánr n.1. Byl mezi prvními průkopníky DnB v Třebíči a na Vysočině. Už od začátku, ho to více táhlo k temnější straně DnB, takže mezi jeho prvními vinyly se objevily: Bad Company - Tonight nebo The Nine, Concept2 - The Presence, Ed Rush & Optical - Pacman (Ram trilogy remix) atd. Během dalších let, začal pořádat akce po Třebíčských klubech, kde získal zkušenosti s organizací a hraním na klubové scéně. Jeho pozvání přijali, dnes již legendy jako Koogi, IM Cyber, Igraczech, Katcha, Beast 67 atd. V roce 2008 odchází do ústraní, kde se věnuje až na pár občasných akcí, vlastní produkci a pilování djingu, jako takového. Během této odmlky, pořádá jen občasné večírky, pro nejbližší přátele na neveřejných místech. V roce 2015 se vrací na scénu a od té doby, si stihl zahrát po boku jmen, jako jsou například : Zombie Cats, Jade, Dj Marky, L33, Teddy Killers, Agressor Bunx, Rido, Qo, Computerartist a mnoho dalších. Momentálně je provozovatelem a promotérem klubu Portal v Moravských Budějovicích.
www.facebook.com/clubarportal 


★LINTU:

Je členkou známé Jihlavské hudební skupiny Ultima crew, která má pod palcem hudební párty na Vysočině a okolí. Srdce Lintu tepe zlámanými beaty Drum and Bassu a jejím snem je dál tuto hudbu předávat ostatním nadšencům. Zaměřuje se na tvrdší neuro style, ale ráda zabrousí i do deepových stylů D´n´B. Od roku 2010 hrála nejraději tekno z vinylu, a to je důvodem ostrosti jejích setů. Můžete se těšit na nadupadný neuro set.
https://www.facebook.com/Dj-Lintu-858192637533681/ 


★TENSYY:

Tensyy se postavil poprvé k gramofonum začátkem roku 2007 tenkrát v 15letech. Od roku 2009 ho také mužete vidět a slyšet na 
desítkách ruzných akcích hlavně po boku místních sound systému na Vysočině ale také po celé ČR. V roce 2012 si buduje vlastní základnu a tvrdě trénuje a piluje své mixy. Průběžně se k němu připojuje jeho dlouholetý kamarád DJ Quadrax se kterým spolupracuje dodnes. V jeho setech mužete slyšet dramatické a instrumentální mixy prokladané vocalem a tvrdšími věcmi , sety jsou tímto spojením nabité pozitivní energií,která málokterého navštěvníka párty nechá v klidu.
https://www.facebook.com/tensyyofficial/ 


★STRATOS:

Stratos začal s djingem v roce 2013 kdy jsi pořídil svůj první kontroler, ale po nějaké době zjišťuje, že to není to pravé a pořizuje si přehrávače. Během roku 2014 dostane nabídku aby se přidal ke znojemskému uskupení djs Breakfast.cz. Kde získal možnost zahrát si po boku mnoha zajimavých djs. Momentalně se stará o veškeré promotovaní akci, které jeho crew pořáda. Za jeho dosavadní největší uspěch je vítězství v dj contestu na zimní LiR2016, kde se svým parťákem dj Kudrncem zahajovali Under world stage. Pravidelně vystupuje v klubech ve Znojmě a okolí ale mohli jste ho už slyšet v klubech jako je Storm, Chapeau Rouge, Favál nebo jihlavský Soul. Vystupoval se jmény jako jsou Zombie Cats, BTK, Teddy killerz, A-cray, QO a dalších. Jeho sety jsou svižné, mezi jeho nejoblíbenější subžánry patří neurofunk a jump up, ale stejně tak se rád nechá rozhoupat na vlnách deepu a liquidu.
https://www.facebook.com/DJstratoss/