Reggae & Dub Session

Line-up:

Dasha Fyah

Dasha Fyah se DJingu věnuje od r. 2001, kdy začínala s boleslavským Czajovna sound systemem. Zpočátku její selekce obsahovala ragga, new roots a dancehall, s relokalizací do Velké Británie v r. 2004 a první návštěvou legendární University of Dub se však její hudební zaměření posunulo směrem k dubwise a roots music.
Za dobu svého působení v Londýně Dasha využívala nesčetné místní zdroje inspirace i hudby a neúnavně doplňovala svoji hudební sbírku o nové kousky. Zahrála v mnoha londýnských klubech, a od roku 2006 má také rezidenci ve slavné Hootananny Brixton, díky které spolu s Loicem DeNiro (jako Fyah Sound) vystupovali při koncertech Macka B, Michaela Propheta, Prince Fattyho a jiných a kde Dasha Fyah vystupuje dodnes.
Na mikrofon Fyah Sound v Londýně často doprovázel MC El Fata, Rueben Mystic nebo Oli Greety. Za zmínku rozhodně stojí dlouholetá spolupráce s DJem Earlem Gatesheadem (Trojan Soundsystem) a možnost zahrát si po boku Channel One, Aba Shanti I nebo Twinkle Brothers.
I po svém návratu do ČR v roce 2011 Dasha Fyah pokračuje ve DJské činnosti a do seznamu zkušeností od té doby přibyl mj. support Zion Train (LMB), Jah Shakovi či Vibronics (obojí Cross Club) a také účast na turné Imperial Sound Army v Polsku.
https://soundcloud.com/dj-dasha-fyah 

Mc Barabba 
Italský Mc s kořeny v Neapoli aktuálně žijící v Praze vám předvede své umění na mikrofonu. Těšit se můžete na jeho vystoupení,které se bude prolínat celým večerem,kdy zazpívá s jednotlivými Dj's formou free style.

Lioness Iva
Dj'ka která není na scéně žádným nováčkem. Z jejího repertoáru se můžete těšit na roots rock reggae a samozřejmě i na nějaké DUBové vinyly.

Ras Ikel
Selektor z brněnské Dub from the ground crew, která se věnuje pořádání reggae & dub sound systémových partys. Ve svém repertoáru má jak reggae,tak i spoustu DUBových vinylů.

Celou akci nám nazvučí český, vlastnoručně stavěný BLACK DIAMOND sound systém z Jičína. Je to parta 2 Dj's od kterých zazní digital dub,steppa style a mnoho dalších fúzí DUB music.
https://www.facebook.com/pages/Black-Diamond-Soundsystem/410676875704015?fref=ts