Keramzit Night with Philip T.B.C

Zdar všem DNB fans!

Keramzit crew představuje v klubu Bezvědomí novou sérii parties s názvem Keramzit Night.


Pozvání na úvodní akci nepřijal nikdo jiny, než legendární producent, DJ a také cestovatel Philip TBC. Do Jihlavy přijede se svým projektem Indian Beatology a půjde o jedinou akci, kterou udělá na Vysočině.

Philip TBC se na jaře vydal do Indie, kde sbíral zážitky a zvuky, které se staly inspirací i materiálem pro jeho nový projekt Indian Beatology. Výsledkem je nejen album, ale i dokumentární video série, která představuje jeho hudební odysseu i způsob, jakým album vznikalo.

Promítání celého dokumentu bude samozřejmě součástí akce.

Zahrát také přijede člověk, který s ním na celém projektu Indian Beatology spolupracoval a to DJ TOD.


O support se postará kompletní Keramzit crew – Anton, Kaďas, Pan Cífka a Sinetik.

 

Philip T.B.C. aka Filip Foreigner aka Slippery Jack

DJ/producent s těmi nejlepšími DJ skills a skvělým citem pro selekci. Na scéně od roku 1998. Turntablist triky, scratche, kombinace DJ-ingu a live hraní ze sampleru, kombinace různých stylů electronické hudby a rychlostí BPM, to je Philip T.B.C. Spolupráce se jmény jako BTK (Brazil), Chris Su (Hungary), Mindscape (Hungary), Forbidden Society (Czech Rep.), Elsa Esmeralda (London Elektricity/UK), Jon Kennedy (UK), Pat Fulgoni (KavaKava/UK), pozvání od Liam Howlett (The Prodigy/UK) jako předskokan na největší slovenský festival Pohoda, 1.místo producent roku v anketě Czech DNB Awards 2009, album Audible Thoughts - 1. místo v anketě Dance Music Awards album roku, skladba Galactic (BTK remix) 1. místo skladba roku v Czech DNB Awards 2014. Několik jeho skladeb se hrálo i na britském rádiu BBC Radio 1 včetně skladeb jeho side projektu Slippery Jack. V roce 2016 také začíná vydávat house/techhouse/techno tracky s novým projektem Filip Foreigner. V dubnu 2016 vydal debutové EP Filip Foreigner - I Still Believe Otherwise. V roce 2017 ve spolupráci s Redbull vypouští do světa projekt Indian Beatology. Odjíždí do Indie a nahrává zde třetí řadové album a zároveň zde natáčí 5-ti dílný dokument o vzniku alba, spolupráci s místními hudebníky, indické kultuře a Indii jako takové. Album Indian Beatology dostává výborné recenze a dokumentární serie má vysokou sledovanost. 

Indian Beatology Album

https://philiptbc.bandcamp.com/album/indian-beatology 

Indian Beatology project

https://www.redbull.com/cz-cs/events/indian-beatology-philip-tbc-album-video-serie-mapa 

Philip T.B.C. introducing

https://www.youtube.com/watch?v=0PZc27XrHjc 

Most wanted TRACKS:

Philip T.B.C. - Galactic (BTK remix) 
https://www.youtube.com/watch?v=R40byWOdKic 

Philip T.B.C. feat C.Monts - Back to the bat cave (Topspin rmx)
https://www.youtube.com/watch?v=XjQV0COM9KM 

Philip T.B.C. - White Dynamite (N3gus rmx)
https://www.youtube.com/watch?v=S3xLoF0RRV8 
 

DJ TOD

Jsem DJ, kterej miluje film. Jsem filmař, kterej žije hudbou. Jsem TOD.

Narodil jsem se v Karlových Varech, ale již několik let působím na pražské scéně. Jsem duší horal a tělem umělec, jehož srdce bije přes den v rytmu 25 fps a v noci se ladí na vlnu 176 bpm. Vlastním filmové studio LABmedia, jsem residentním DJem ve Storm club Prague a zakladatelem labelu Urban Scalp. Jak moje vizuální obrazy, tak hudební sety nemají vyhraněný žánr. Všechny moje umělecké snahy ale spojuje pozitivní energie, kterou jejich prostřednictvím nabíjím své obecenstvo.

• Můj život je totiž film, ke kterýmu se každej den snažím skládat ten nejlepší soundtrack. Můj život je film. Můj život je hudba. Můj život je film and bass.