DRUM and BÉZ vole 7 / PMDR (Let It Roll crew)

✪✪✪LET IT ROLL CREW➡➡ PMDR! ⬅⬅LET IT ROLL CREW✪✪✪


>> PmdR <<

https://soundcloud.com/djpmdr 
https://www.youtube.com/watch?v=hX5WRoS_gGw&t=4220s 
https://www.youtube.com/watch?v=92pwEDUfl8s 

PmdR, původem ze slovenska, je zástupcem nové generace dnb djs. Po přestěhování do Prahy se brzy dostal do povědomí hlavně mladších fanoušků dnb a nyní ho můžete vídat na převážné většině klubových mejdanů v Praze, hlavně pro jeho rozmanité a energické sety. Slyšet jste ho mohli například v clubu Roxy, Storm, Palác Akropolis, Uhelna, Cross... dále i v jiných městech po celé české a slovenské republice, na festivalech Rock for People v Plzni a Let It Rolle Millovicích.

Aktivně se podílí na organizaci mejdanú jako například EarthQuake v pražském Storm Clubu nebo Drum’n’Brainz v Bratislavském Sub Clubu. Zahrál si také po boku jmen jako je State of Mind, The Clamps, Dj Guv, Macky Gee, Insideinfo, Hypoxia, Volatile Cycle, Signal, Joe Ford, Tr Tactics nebo Frequax. V jeho setech převládá mix Neurofunku, Jump upu doplněný o ostatní subžánry dnb.


Support: Ultima crew DJs

http://www.ultimacrew.cz/ 

Ultima crew multižánrové uskupení Djs a promotérů z Vysočiny. Díky multižánrovosti je naše crew na Vysočině úplně jedinečná, nová a hudebně velmi rozmanitá. Crew se zabývá různými druhy hudby od Tech - Housu, Techna, Groovy Techna, Funky Techna, Hargroovu, Drum and Bassu.

Djs: 
Andrew (ultima crew)
M.I.Lan (ultima crew)
Vinc (breakfast crew)
Stratos (breakfast crew)