Pokračování Drum and Béz - Dj Suki a Dj Snookey!


Po úspěšném a vyprodaném prvním dílu seriálu Drum and Béz (Deadly Viperz) Vám představujeme line-up pro další pokračování. Pozvání tentokrát přijala hned dvojce známých DJs z Let it roll crew - Dj Suki a Dj Snookey!

DJ Suki patří mezi největší legendy české drum & bassové scény a je také zakladatelem akce Let it Roll, která se stala v každém roce festivalem roku dle Drumandbass.cz Awards. Svou selekci umí přizpůsobit každému typu akce - zvládne vystřihnout tvrdý set, stejně jako navodit pohodovou atmosféru deepovými tracky a rád si do svého bagu zabalí i desky jiných žánrů, příležitostně breakbeat nebo dubstep.

DJ Snookey je již asi neznámější zástupkyní ženského pohlaví na české dnb scéně! Je aktivní členkou Let it roll crew a ryze dívčí crew BasSistaz. V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. Mezi její oblíbené producenty patří např. Alix Perez, Rockwell, Emperor, Maztek nebo Mefjus. Z českých to jsou Forbidden Society, Rido, A-Cray, Tom SMall a Dreamworkers.

Více o události najdete v programu.